Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovensko
Prievidza
Bojnice
ul. Nemocničná 2
97201

Typ pracovnej ponuky: Zdravotníctvo a farmácia; Zdravotná sestra
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ošetrovateľská starostlivosť na lôžkových oddeleniach.

Iné výhody:

Ubytovanie v nemocničných slobodárňach v areáli nemocnice, sociálny program, zvýhodnené stravovanie, podpora ďalšieho vzdelávania.

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: nepretržitý pracovný režim Nočná práca: áno

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Vysokoškolské vzdelanie druhého stupňa

Zručnosti, schopnosti
Ďalšie požiadavky:

Povinná registrácia v Slovenskej komore sestier a pôrodných asistentiek.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno