Realitný manažér / maklér

11.12.2018 Ing. Antónia Janečková s. r. o.
Miesto práce: Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Trnavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Finančný poradca, Klientský poradca, Office manažér, Realitný maklér
Ponúkaný plat (základná mzda): 1500 EUR
Termín nástupu do práce: od 12.12.2018
Druh pracovného pomeru: brigáda, trainee program, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme šikovného obchodníka a realitného makléra do našich kancelárií v NR a BA s praxou v obchodnej a realitnej činnosti. Ideálna je prax a znalosti v nábere a predaji nehnuteľností.
Prioritou sú pre našu spoločnosť Broker Consulting motivovaní ľudia , ktorí chcú sami rozhodovať o výške svojho zárobku a organizácii svojho času.
Serióznych záujemcov bez praxe nemáme problém zaškoliť.
Nesľubujeme žiadny fix ale s istotou Vás naučíme ako nadštandardne zarábať.
Odmeňovanie závisí od pracovného výkonu , na živnosť.
Maklér s praxou má možnosť kariérneho rastu , teda vytvoriť si vlastný team maklérov.
Staňte sa súčasťou silnej finančnej spoločnosti a zasielajte Vaše CV na email : a
Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor, na ktorom budú zároveň poskytnuté aj ostatné informácie.

Iné znalosti:

Internet (e-mail, www)

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Broker Consulting a.s. spoločnosť s viacerými s viac ako 15 rokmi úspešného pôsobenia na trhu komplexného finančného poradenstva. Vďaka overenému know-how, systému podpory predaja a šírke produktov, patríme v Čechách a na Slovensku medzi najžiadanejšie spoločnosti v tejto oblasti. Máme vynikajúcu reputáciu a vykazujeme permanentný rast (obrat narástol o vyše 25 % za posledný rok). Pre ambicióznych ľudí so schopnosťou rýchlo sa učiť, tvrdo pracovať, čeliť výzvam a novým okolnostiacm, dáme príležitosť dokázať svoje prednosti a spolu podieľať sa na rozvoji nášho úspechu na Slovensku.

Oblasť pôsobenia:

Bankovníctvo, peňažníctvo

Adresa:

Ing. Antónia Janečková s. r. o.
Alexyho 10
Nitra
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Ing. Antónia Janečková
Alexyho 10, Nitra, 94911, Slovenská republika