POKLADNÍK - Devínska Nová Ves

14.08.2017 METRO Cash and Carry SR s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
samostatná práca na pokladni s možnosťou pracovnéh postupu na pozíciu koordinátora pokladní. Kontrola správnosti účtovaného tovavru, kontrola vyskladňovaného tovaru, zúčtovanie správnej čiastky pri pokladniach a preberanie peňažnej hotovosti, samozrejmosťou je proaktívna komunikácia so zákazníkom. Administratíva spojená s príjmom finančnej hotovosti. Dodržiavanie interných pravidiel a procedúr.
Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný, vedľajší

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
METRO Cash & Carry SR s.r.o. bolo založené ako dcérska spoločnosť firmy METRO Group – jednej z najväčších obchodných skupín na svete.METRO Group pôsobí v dvadsiatich ôsmich krajinách štyroch kontinentov a prevádzkuje vyše 500 veľkoobchodných samoobslužných centier.
Prevádzkujeme výlučne veľkoobchodný predaj širokého sortimentu potravinárskeho a nepotravinárskeho spotrebného tovaru registrovaným podnikateľom.
Oblasť pôsobenia:
Iné obchodné činnosti
Adresa:
METRO Cash and Carry SR s.r.o.
Senecká cesta 1881
Ivanka pri Dunaji
Slovenská republika
Kontaktné údaje:

Devínska Nová Ves, Devínska Nová Ves 7081, Bratislava, 841 07, Slovensko

Reaguj na ponuku