Manipulant/Manipulantka VZV, SHP Harmanec, a. s.

21.09.2017 SHP Harmanec

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
SHP Harmanec, 976 03 Harmanec
Banská Bystrica
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Manipulácia s VZV, nakládka a vykládka materiálu
Manipulácia s VZV pri uskladnení tovaru v sklade
Ponúkaný plat:
dohodou
Iné výhody:
Vzdelávanie zamestnancov
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
18.7.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Naša spoločnosť bude kontaktovať len tých uchádzačov , ktorých kvalifikácia a skúsenosti najlepšie zodpovedajú podmienkam tejto pozície.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu uchádzačov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Preukaz VZV výhodou
Ochota pracovať na zmeny
Na danú pozíciu akceptujeme mužovj aj ženy