Betonár/viazač bremien

13.05.2021 KLARTEC, spol. s r.o.
Miesto práce: Malženice
Trnavský kraj
Pozícia / odvetvie: Reality a stavebníctvo; Murár, obkladač, Operátor stavebných strojov, Robotník, Tesár, Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
základná mzda + výkonostné odmeny 0-170,00 Eur, osobné ohodnotenie, stravné lístky, 13. plat
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Práca pri výrobe betónových prefabrikátov a prefabrikovaných dielcov (železobetónové nádrže):
- viazanie a strihanie stavebnej ocele
- debnenie dielcov
- betonáž prefabrikátov
- odformovanie hotových výrobkov a ich úprava (čistenie a špárovanie)
- znalosť čítania technických výkresov je výhodou

Benefity a ďalšie výhody:

- perspektíva dlhodobého zamestnania, 13. plat, príspevok na dopravu, voľno naviac pri narodení dieťaťa, zamestnanecké extra zľavy na naše výrobky

• Z kapacitných dôvodov budú pozvaní na pracovný pohovor iba vybraní uchádzači. Ďakujeme za pochopenie.
• Zaslaním svojich osobných údajov dávate súhlas spoločnosti k spracovaniu svojich osobných údajov v databáze uchádzačov o zamestnanie t. j. k ich ukladaniu na nosiče dát, uchovávaniu, vyhľadávaniu v nich, triedeniu, kombinovaniu a likvidácií v zmysle Zákona č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov. Súhlas poskytujete na dobu neurčitú až do jeho písomného odvolania.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: základné vzdelanie
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Uprednostníme uchádzačov s praxou.
Dobrá znalosť čítania technických výkresov.
Požadujeme pracovitosť, zručnosť, flexibilitu, vysokú mieru ochoty, lojálnosť.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Naša spoločnosť pôsobí na trhu stavebných výrobkov na Slovensku vyše 22 rokov. V portfóliu máme výrobu betónových stavebných materiálov - nádrže, zámkové dlažby, skruže, šachtové dná... www.klartec.sk; www.terrabella.sk

Oblasť pôsobenia:

Výroba betónových výrobkov na stavebné účely

Adresa:

KLARTEC, spol. s r.o.
Mikovíniho 8
Trnava
Slovenská republika
www.klartec.sk

Kontaktné údaje:

Marta Čmehýlová
Mikovíniho 8, Trnava, 91701, Slovenská republika
Tel: 0335503064