Hľadáme učiteľku / učiteľa do MŠ v Senci

10.12.2019 Súkromná materská škola
Miesto práce: Súkromná materská škola, Fándlyho 21, 903 01 Senec
Senec
Typ pracovnej ponuky: Učiteľka v materskej škole
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1100 EUR
Výška platu závisí od dĺžky praxe a vzdelania
Termín nástupu do práce: od 7.1.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

predprimárne vzdelávanie detí predškolského veku

Iné výhody:

Ponúkané výhody:
- možnosť získať pracovnú zmluvu na dobu neurčitú na základe spokojnosti zamestnávateľa,
- dobrý sociálny program,
- malý kolektív,
- vyšší plat ako v štátnej MŠ,
- práca s nižším počtom detí v triede

Hľadáme do nášho malého kolektívu v súkromnej materskej škole v Senci milú, samostatnú, kreatívnu pani učiteľku, alebo môže byť aj učiteľ. Potrebná je kvalifikácia v odbore. Ale ešte dôležitejšie je, aby to bola pani učiteľka, ktorú táto práca baví, ktorá ju robí s láskou, ktorú napĺňa práca s deťmi a vie si k nim nájsť cestu hravým spôsobom. Pretože žiadny titul ani zbieranie kreditov nikoho nespravia dobrým učiteľom. Dobrý učiteľ má totiž učiteľstvo prirodzene v sebe a vo svojom srdci. Hľadáme presne takú pani učiteľku, alebo učiteľa, pre ktorých je táto práca radosťou. Nájdeme ťa? Pridáš sa k nám učiteľkám, ktoré robia svoju prácu s láskou? Nástup od 7.1.2020

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Požiadavky na uchádzača o zamestnanie:
- kvalifikačné predpoklady
- znalosť anglického jazyka výhodou
- prirodzený kladný vzťah k deťom
- láskavý prístup k deťom, vedieť sa pri práci znížiť k deťom
- spoľahlivosť
- iniciatívnosť
- kreativita
- samostatnosť
- kultivovaný slovný prejav
- empatia

Žiadosti a životopisy zasielajte na email

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

SMŠ začala písať svoju históriu 01. 09. 1994 a bola zriadená na základe rozhodnutia MŠ SR o zaradení našej MŠ do siete súkromných škôl a na základe Zriaďovacej listiny ako 9. súkromná MŠ na Slovensku.
SMŠ navštevuje 34 detí vo veku 3-6 rokov, ktoré sú rozdelené do 2 tried.

Našim hlavným cieľom je rozpoznať možnosti, vlohy a talent každého dieťaťa, pomáhať mu v poznávaní sveta a seba samého tak, aby sa vzdelaním a výchovou stávalo samostatným človekom, zodpovedným za seba a za okolitý svet. Snažíme sa priblížiť domácemu prostrediu, z ktorého dieťa prichádza.

Poskytujeme predprimárne vzdelávanie, výučbu anglického jazyka, krúžkovú činnosť, rôzne aktivity ako sú napr. divadlá, exkurzie, výlety, plavecký výcvik, školu v prírode..

Oblasť pôsobenia:

Predškolská výchova

Adresa:

Súkromná materská škola
Fándlyho 21
Senec
Slovenská republika
www.detsky-sen.sk

Kontaktné údaje:

Súkromná materská škola/Iveta Alfonzová
Fándlyho 21, Senec, 903 01, Slovenská republika
Tel: 0903 693 894