Získajte prácu ako operátor v Trnave. Plat až 885€, bonusy, príplatky

23.09.2017 EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Naštartujte svoju kariéru v TOP spoločnosti so sídlom v Trnave, ktorá patrí k tým najlepším vo výrobe áut. Staňte sa súčasťou výroby celosvetovo známych značiek áut a zarábajte až 884€! K tomu vám pomôžeme aj prostredníctvom iných výhod. Chcete vedieť, akých?

VYUŽITE PRÍSPEVKY NA UBYTOVANIE A STRAVU
Okrem zaujímavého zárobku môžete získate ubytovanie na prvý mesiac zadarmo a príspevok na stravu. Čo to znamená? Zo zarobených peňazí nebudete musieť zbytočne utrácať na tieto položky. Budete ich môcť využiť na niečo iné – a je len na vás, ako zarobené peniaze využijete. To vôbec neznie zle, čo myslíte?

ATRAKTÍVNE BONUSY A PRÍPLATKY
A ak si budete chcieť zarobiť viac, v pohode budete môcť. Máme tu pre vás pripravené viaceré bonusy. Prilepšiť si budete môcť vďaka výkonnostným bonusom alebo nadčasom. Láka vás zarábať viac? Výborne, tu na to budete mať skvelú príležitosť. Využite šancu a začnite s nami!
Ponúkaný plat:
do 885 EUR
Iné výhody:
Obsadzované sú nové pozície operátorov výroby v trojzmennej prevádzke. Konečne príležitosť na trvalý pracovný pomer! Vašou náplňou práce bude montážna činnosť, obsluha strojov a zariadení. Istotu zamestnania bez predošlej praxe pre Vás zabezpečíme ihneď so zaškolením zadarmo. Práve teraz je ideálny čas na zmenu k lepšiemu!
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Volajte ihneď 02/20 839 500

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené