Rezident Kontroly

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Nemecko / Leipzig - práca vyžaduje cestovanie, týždňovky
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    2200 EUR
    Práca dlhodobo: Platobné podmienky - 12,-€ / hodinu

    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 3.10.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- zabezpečenie podpory kvality, zabezpečenie kontroly komponentov u zákazníka DE
- koordinácia činností na zlepšenie kvality medzi zákazníkom DE a SK
- monitorovanie činností na zlepšenie kvality u zákazníka DE, analýza nezrovnalosti
dielov, zabezpečenie nápravy, prípadný rework
- zasielanie reportov na závod SK, zabezpečenie nápravných opatrení QMS
- kontrola kvality, zodpovednosť za QMS, ostatné činnosti podľa pokynov
manažmentu
- triedenie odozrivých dielov na základe požiadavky zákazníka
e procesu výroby
- obsluha manipulátorov
- participovanie na spracovaní harmonogramu výroby
- vizualna kontrola kvality výrobených komponentov
- príprava a expedícia vyrobených kusov
- pri práci sa riadi internými predpismi spoločnostiabezpečenie podpory kvality,

Benefity a ďalšie výhody:

Zamestnanecké výhody, benefity, k dispozicii:

- Byt, Notebook, telefón
- Preplácanie nákladov na cestovné
- Preplácanie nadčasov, prípadne ak je potrebná práca cez víkend (preplácanie
Soboty, Nedele)
- Práca v stabilnej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Osobnostné predpoklady a zručnosti
- ochota a chuť pracovať
- zručnosť
- flexibilita
- zodpovednosť- samokontrolana

Všeobecne požadované znalosti:

Preferujeme uchádzačov, ktorí majú skúsenosti s QMS, auditom, prípadne EMS podľa ISO 14001

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Jazykové znalosti:
    Nemecký jazyk (stredne pokročilý - B2)
  • Vodičský preukaz:
    B