Predajca mobilných telefónov - asistent predaja Žilina

07.07.2019 DATES MOBILE Slovakia, s. r. o.

Miesto práce: Žilina, okres Žilina, Vysokoškolákov 52, 01008,
okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Administratíva, Obchod; Asistent, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Aktívny predaj produktov a služieb zákazníkom na predajni.
Riešiť požiadavky a potreby zákazníkov.
Viesť administratívu a agendu spojenú s predajom a následným zákazníckym servisom.

Iné výhody:

Zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti s výborným finančným ohodnotením. Práca s najnovšími technológiami v mladom kolektíve. Možnosť zakúpenia mobilného telefónu a príslušenstva za nákupné ceny.
Po zaučení zamestnanca nástup na TPP.

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 9:00 do 21:00
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Všeobecné spôsobilosti: komunikácia (jednanie s ľuďmi)
kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
rozhodovanie
samostatnosť
technická gramotnosť
Cudzie jazyky:anglický - elementárna: A1 a A2
Počítače: Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Excel - pokročilá
Microsoft Outlook - pokročilá
Ďalšie požiadavky: - Prax v oblasti predaja a starostlivosti o zákazníkov výhodou,
- užívateľská znalosť práce s PC (MS Office, Internet),
- rozvinuté predajné a komunikačné zručnosti,
- reprezentatívne vystupovanie,
- flexibilita a vysoké pracovné nasadenie,
- odolnosť voči stresu, asertivita a empatia.

spoľahlivosť
komunikatívnosť
sebaistota