Pracovník logistického centra – úroveň 1, priamy nábor

23.09.2017 Amazon Slovakia s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Miesto práce: Sereď
Slovenská republika; Trnavský kraj; Trnava
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
- manipulácia so zákazníckymi zásielkami za využitia najmodernejších technológií
- premiestňovanie tovaru vysokozdvižnými, paletovými a elektrickými paletovými vozíkmi
- súčasťou vašej pracovnej náplne bude i manipulácia s objednávkami medzi jednotlivými poschodiami distribučného centra
- balenie tovaru a spolupráca a riešenie problémov s ostatnými oddeleniami
- drobná administratíva – práca s PC a internými systémami
- dodržiavanie prísnych bezpečnostných, kvalitatívnych a prevádzkových noriem
Upresnenie platových podmienok:
4,6 EUR/hodina
Iné výhody:
Počas svojho zamestnania budete mať nárok na dovolenku, zdravotnú starostlivosť a ďalšie zamestnanecké benefity, ktoré vám môže spoločnosť ponúknuť za predpokladu splnenia požiadaviek spôsobilosti
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
- práca v blízkosti pohyblivých dopravníkových pásov a vysokozdvižných vozíkov
- hladina hluku je v niektorých častiach prevádzky zvýšená
- základná znalosť práce s PC
- pozitívny postoj k práci, zodpovednosť, spoľahlivosť
- hľadanie nových a inovatívnych riešení
- vynikajúce komunikačné zručnosti, schopnosť školiť a zaúčať nových kolegov

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk
Iné znalosti:
neuvedené
- vek najmenej 18 rokov
- ochota a schopnosť pracovať v zmenovej prevádzke
- flexibilita a ochota pracovať v pravidelne i nepravidelne rozvrhnutej pracovnej dobe
- schopnosť čítať a prijímať pokyny v slovenskom jazyku
- schopnosť manipulovať až s 15-kilogramovými predmetmi len s primeraným úsilím
- ochota a schopnosť často ťahať a posúvať predmety, byť v podrepe, ohýbať sa a naťahovať sa
- súčasťou práce je práca v stoji a častá chôdza počas celej zmeny (až 10 hodín) s prestávkami v práci podľa platnej legislatívy
- schopnosť bezpečne chodiť po schodoch hore a dolu
- ochota a schopnosť pracovať so strojmi – napríklad s vysokozdvižným vozíkom alebo plošinou

V prípade akýchkoľvek otázok nás neváhajte kontaktovať na telefónnom čísle 0800 200 100.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
In Europe, Amazon created 10,000 new permanent jobs in 2015 and now has a workforce of over 40,000. Amazon has also invested over €15 billion since 2010.
Adresa:
Amazon Slovakia s.r.o.
Námestie 1. mája 18
Bratislava
Európska únia
Kontaktné údaje:

Reaguj na ponuku