Predajca mobilných telefónov a príslušenstva

05.07.2019 Mgr. Michal Guňa - MOBILPLACE

Miesto práce: Spišská Nová Ves, okres Spišská Nová Ves, Mlynská 39, 05201,
okres Spišská Nová Ves
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 486 - 800 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- AKTÍVNY predaj produktov služieb
- predaj mobilných telefónov a tabletov
- predaj príslušenstva k telefónom a k tabletom
- preberanie a odovzdávanie telefónov na servis
- vykupovanie mobilných telefónov a tabletov
- komunikácia so zákazníkmi
- obsluha zákazníkov, tj. aktívny predaj
- odborné sortimentné poradenstvo, ponuka doplnkového tovaru
- odborné poradenstvo, ponuka doplnkového tovaru
- inventúra a reklamácie tovaru
- doplňovanie tovaru, označovanie cien, tlač cenoviek
- udržiavanie poriadku na predajni.
- Poradenstvo a komplexná starostlivosť o zákazníka
- Zodpovednosť za vedenie prevádzky
- Samostatné vedenie evidencie a objednávok

Iné výhody:

Po splnení obratov a požiadaviek ponúkame na danú pozíciu vysoké finančné ohodnotenie a prípadnú možnosť kariérneho rastu.
- možnosť nákupu telefónov a príslušenstva za zamestnanecké zľavy
- práca na plný úväzok
- práca v mladom kolektíve
- zaškolenie a neustále vzdelávanie sa v odbore
- motivujúci systém odmeňovania
- práca v dynamickom kolektíve
- práca v stabilnej spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 9:00 do 20:00
Práca na zmeny: dvojzmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
Vysokoškolské vzdelanie prvého stupňa
Všeobecné spôsobilosti: kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
Cudzie jazyky:nemecký - elementárna: A1 a A2
anglický - pokročilá: B1 a B2
Podmienka: Ovládanie všetkých definovaných jazykov
Počítače: Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Excel - pokročilá
Internet - pokročilá
Ďalšie požiadavky: - prax v predaji telekomunikačných služieb vítaná
- prehľad na telekomunikačnom trhu
- orientácia na zákazníka a výsledok
- príjemné profesionálne vystupovanie
- výborné prezentačné, komunikačné a organizačné zručnosti
- samostatnosť, zodpovednosť
- schopnosť zvládať záťažové, stresové situácie
- komunikačné zručnosti
- schopnosť rýchlo sa učiť
- príjemný vzhľad a vystupovanie
- zvládanie stresu
- pro-aktívny prístup k zadaným úlohám
- vysoké pracovné nasadenie
spoľahlivosť
komunikatívnosť