Samostatný elektrotechnik/elektrikár

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Bratislava, Podunajské Biskupice
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    4,80 EUR/hod.
    Platové podmienky budú dohodnuté priamo pri osobnom stretnutí
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme šikovných, pracovitých a samostatných ľudí vyučených v odbore elektrotechnik, elektrikár, ktorý má platnú vyhlášku 508/2009 -
§21, § 22, §23 samostatný elektrotechnik

Náplň práce:

* používanie elektrických nástrojov a prístrojov
* dodržiavanie BOZP
* diagnostika a odstraňovanie závad na el. zariadeniach
* napájanie, montáž, údržba a oprava elektrozariadení
* schopnosť čítať plány a el. schémy

** bližšie a presné informácie ohľadom náplne práce sa dozviete pri osobnom stretnutí

Benefity a ďalšie výhody:

- práca v stabilnej firme
- príjemné pracovné prostredie
- v prípade potreby vieme zabezpečiť ubytovanie počas pracovného týždňa

Informácie pre uchádzača:

Spoločnosť NOPE a.s. sa zaoberá realizáciou komplexných dodávok informačných a riadiacich dopravných systémov, technológií, telekomunikačných zariadení dopravných stavieb.
Činnosti, ktoré spoločnosť vykonáva sú služby, dodávka a montážne práce technológií na kľúč v oblasti IS diaľníc, riadenia dopravy v tuneloch a CSS, prekládky káblov, ...
www.nopeas.sk

Všeobecne požadované znalosti:

Hľadáme šikovných a samostatných, technicky zameraných ľudí, ktorí by radi pracovali v našom tíme.

- potrebné je, aby bol uchádzač držiteľom VP sk. B, a bol aktívny vodič
- musí mať znalosti z oblasti elektro
- ochotu vzdelávať sa
- ochotu, v prípade potreby cestovať v rámci prideleného regiónu podľa požiadaviek nadriadeného
- musí mať platnú vyhlášku elektrikára 508/2009 Z.z.

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    A, B