Vodič kamiónu - MIGtrans

22.09.2017 Ján Migaľ

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Výkon práce vodiča nákladného vozidla - ťahač a náves. Jazdí sa počas týždňa, voľné víkendy. Destinácie: SK, susedné krajiny, EU. Ponúkame prácu vodiča buď s plachtovým návesom alebo s cisternovým návesom.
Upresnenie platových podmienok:
bližšie informácie pri pohovore
Iné výhody:
Príspevok na mobilný telefón, platená dovolenka, čakanie, cestovné, preplatenie školení, nový, obnovovaný vozový park, zamestnanec dostane vlastné vozidlo, zaškolenie, benefity a príplatky podľa odpracovaných rokov, individuálny prístup a ústretovosť...
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
6.10.2017
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Bližšie sa informujte na t.č. 0905 514 568, prípadne zašlite životopis na e-mailovu adresu: email a my sa Vám ozveme.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
prax ako vodič sk. CE
Vodičský preukaz:
skupiny: C, E

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Firma zaoberajúca sa prepravou tovaru v medzinárodnej cestnej nákladnej doprave plachtovými a cisternovými súpravami.
Oblasť pôsobenia:
Doprava, logistika
Adresa:
Ján Migaľ
Budovateľská 346/19
Dlhé Klčovo
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ján Migaľ - MIGTRANS
Dlhá 141, Dlhé Klčovo, 09413, Slovenská republika
Tel: 0905 514 568

Reaguj na ponuku