Získajte prácu ako operátor v ČR. Plat až 1015€ + bonusy a príplatky

24.09.2017 EXPRESS PEOPLE s. r. o.

Informácie o pracovnom mieste

Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Naštartujte kariéru v automobilovom priemysle! Ponúkame vám jednoduchú a stabilnú prácu operátora výroby u prestížnej značky, ktorá sa zameriava na výrobu sedačiek pre špičkové automobily. K nej vám navyše poskytneme stabilný zárobok od 700€ do 1015€, ubytovanie a dopravu zadarmo a ďalšie výhody. Začať môžete aj bez predošlej praxe!

Náplňou vašej práce bude:
Kompletizácia sedačiek pre luxusné automobily
Stanete sa súčasťou modernej výroby komponentov pre TOP automobilovú značku
Ponúkaný plat:
od 700 do 1015 EUR
Iné výhody:
Stabilnú prácu aj bez predošlej praxe
Ubytovanie zdarma
Dopravu zdarma do ČR aj na miesto práce
Atraktívne a čisté moderné prostredie
Možnosť zarobiť si viac vďaka bonusom a nadčasom
Stravovanie v závodnej jedálni – nárok na jedno teplé jedlo po každej zmene zadarmo
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
Požadujeme:
Dosiahnuté základné vzdelanie
Predošlá prax nie je potrebná

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
základné vzdelanie
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené