Krízové stredisko DÚHA hľadá gazdinku

07.01.2019 Občianske združenie DOMOV – DÚHA

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Stavbárska 6, Bratislava - Vrakuňa
Bratislavský kraj; okres Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Chyžná, Sanitár
Ponúkaný plat (základná mzda): 400 EUR
mesačná mzda, po skončení skúšobnej doby osobné ohodnotenie, 2 x ročne odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Gazdinka v Krízovom stredisku DÚHA má na starosti riadenie chodu väčšej domácnosti - poriadok, hygiena, starostlivosť o šatstvo detí, evidencia a výdaj potravín (varenie len v minimálnej miere), vedenie detí k čistote a poriadku.

Informácie pre uchádzača:

práca je vhodná aj pre vitálnu dôchodkyňu

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Zručnosti v bežných domácich prácach, vzťah k deťom, trpezlivosť, dôslednosť, priateľská povaha, príjemné vystupovanie