Picker/Dokladač

17.07.2018 METRO Cash and Carry SR s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Slovenská republika; Bratislavský kraj
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika, Obchod; Predavač, Skladník, Skladník liečiv
Ponúkaný plat (základná mzda): 820
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vašou pracovnou náplňou bude vychystávanie tovaru pre zákazníkov a to na základe ich objednávok.

Iné výhody:

V prípade Vášho záujmu volajte personálne oddelenie spoločnosti +421904 781754, prípadne zašlite Váš životopis v slovenskom jazyku, kde pripojíte nasledovný súhlas:

Iné znalosti:

neuvedené

Súhlasím so správou, spracovaním a uchovaním mojich osobných údajov v spoločnosti METRO Cash&Carry SR s.r.o.
Poskytnutie údajov je dobrovoľné a bez dôsledkov s tým, že tieto údaje môžu byť spracované pre účely databázy uchádzačov o zamestnanie v zmysle Zák. č. 122/2013 Zb. o ochrane osobných údajov.

Súhlas je daný na dobu neurčitú je možné ho kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie