Prevádzkar vozňového hospodárstva

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    1340 EUR
    + dohoda osobnej zložky zamestnanca
    (podľa skúseností a schopností každého kandidáta bude mzda upresnená na osobnom stretnutí)
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Spoločnosť RTI rozširuje prevádzkové oddelenie o nové pracovné miesto, ktorého náplňou by bude:
- riadenie a správa vozňového parku (nákladné železničné vozne)
- kontrola technického stavu vozňov (plnenie legislat. podmienok)
- zabezpečenie opráv vozňov podľa opr. predpisu a technických noriem
- odovzdávanie a preberanie vozňov do/z opravovne
- vedenie evidencie a vystavovanie dokladov podľa AVV a príslušných zmlúv
- komunikácia s opravovňami, dodávateľmi, zákazníkmi, železničnými podnikmi
- kontrola nákladov a príprava podkladov pre cenotvorbu a fakturáciu
- riešenie reklamácii v súvislosti so správou vozňového parku

Benefity a ďalšie výhody:

- Zaujímavá pracovná ponuka v spoločnosti poskytujúcej rôzne druhy železničných služieb ako na Slovensku tak v zahraničí.
- služobný telefón aj na súkromné účely
- zodpovedajúce a motivujúce finančné ohodnotenie
- zaujímavý sociálny program (spoločenská miestnosť, biliard, sauna v priestoroch spoločnosti pre zamestnancov
- možnosť získania nových skúseností v dynamickom prostredí
- mladý kolektív
- školenia a osobný rast podľa individuálnych potrieb zamestnanca
- výučba cudzieho jazyka hradená zamestnávateľom v priestoroch spoločnosti

Informácie pre uchádzača:

Žiadame uchádzačov aby nám zaslali štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku

Všeobecne požadované znalosti:

- Technické, železničná doprava
- 3 roky praxe
- Technické a procesné znalosti z oblasti opráv a údržby železničných vozňov nutné.
- Koordinačné a komunikačné schopnosti.
- Komunikácia v cudzích jazykoch veľkou výhodou,
- Anglický jazyk podmienkou
- Samostatnosť a systematickosť
- Práca v kancelárií, prípadné služobné cesty podľa potreby

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské s maturitou
  • Jazykové znalosti:
    Anglický jazyk
    Maďarský jazyk
    Nemecký jazyk
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno
  • Vodičský preukaz:
    B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Outlook, Microsoft PowerPoint, Microsoft Word