Zámočník - zvárač

05.11.2019 INOX PROCESS s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rastislavova 12
95141 Lužianky

Nitriansky kraj; okres Nitra; Nitra
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo, Strojárstvo, technika a rozvoj; Zámočník, Zvárač
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
Možnosť dlhodobého zamestnania v dynamicky sa rozvíjajúcej firme. Výborné platové podmienky. Obedy zadarmo. Platové ohodnotenie je od 1.000,- € po 1.800,-€ podľa schopností, skúsenosti uchádzača.
Termín nástupu do práce: od 25.11.2019
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Výroba dielov podľa výkresovej dokumentácie. Stehovanie, zváranie, rovnanie, brúsenie dielov z nerezového materiálu a čierneho materiálu.

Iné výhody:

Stručná charakteristika spoločnosti

Firma sa zaoberá zákazkovou výrobou v oblasti strojárskeho priemyslu. Vyrába časti a súčasti strojov až po samotnú montáž. Zámočnícka výroba. Kovoobrábanie

Svoje profesné životopisy s adresou a telefónnym číslom zasielajte na email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Čítanie výkresov, prax vo zváraní metóda TIG alebo MIG/MAG , pracovné nasadenie, spoľahlivosť.