Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Centrálny food court ,Shopping Palace Cesta na Senec 2/ A Bratislava 821 04
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    930 EUR
    Platové podmienky 40 eur / 1 zmena 8,5 netto + 50 eur príspevok na ubytovanie / cestovanie ( cca 930 eur netto / 1 mesiac
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:
    od 15.12.2017

Kuchár - náplň práce : príprava obedového menu v súčinnosti s hlavným kuchárom (2 polievky + 5 hlavných jedál v počte spolu cca 250 porcií), Dodržiavanie čistoty a hygieny na pracovisku.
Výdaj jedál, krájanie zeleniny, grilovanie a podobne
Pracovná doba : pondelok až piatok od: 7:00 do 15:30
Vyžaduje sa zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve.

Benefity a ďalšie výhody:

- nástupný bonus 200 eur ( vyplatený po odpracovaní 3 mesiacov )
- príspevok na ubytovanie / dochádzanie 50 eur / 1 mesiac.
- narodeninový a meninový bonus
- strava a pitný režim zdarma
- vianočné obmeny
- 2 x ročne firemná párty
- pracovné oblečenie a obuv preplácané v plnom rozsahu

Informácie pre uchádzača:

Uchádzači o pracovné miesto zašlú svoj profesný životopis na email alebo zavolajú na 0915 774 122 a dohodnú si termín osobného pohovoru.

Všeobecne požadované znalosti:

zdravotný preukaz pre prácu v potravinárstve

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity
  • Vhodné pre absolventov:
    Áno