Kontrolór kvality (s ubytovaním aj pre absolventov škôl)

23.08.2019 BLADE P.S., s. r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Galanta
Trnavský kraj; okres Galanta, okres Šaľa, okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Kontrolór
Ponúkaný plat (základná mzda): 520 EUR/hod.
520€ brutto + variabilná zložka 150€ brutto, dochádzkový bonus od 30€, príspevok na dopravu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Zodpovednosť za výstupnú kvalitu
- Práca na 2 zmeny
- Pravidelný reporting

Iné výhody:

- Týždenné zálohy
- Gastro lístky v hodnote 3,83€ (75% hradí zamestnávateľ)
- Príplatky za nadčasy
- Dochádzkový bonus od 30€ netto
- Príspevok na vlastnú dopravu 90€ netto

Spolu s variabilnými zložkami a príplatkami môžete zarobiť od 800€ brutto

- Možnosť vzdelávania
- Istota dlhodobého zamestnania a stabilného príjmu

- Doprava zabezpečená z okolia: Horné Saliby, Dolné Saliby, Jahodná, Tomášikovo, Šaľa, Šaľa - Veča, Matúškovo, Mostová, Sládkovičovo, Galanta, Dolná Streda, Sereď, Šoporňa, Šintava,

Informácie pre uchádzača:

- Flexibilita
- Ochota učiť sa nové veci
- Odolnosť voči stresu
- Ochota pracovať na 2 zmeny

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Používateľ MS Windows