Robotník vo výrobe VZT / Klampiar

20.11.2019 TINRON, s.r.o.
Miesto práce: Pezinok - Grinava
Bratislavský kraj; Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, Senec, Trnava; Pezinok
Typ pracovnej ponuky: Reality a stavebníctvo, Výroba; Autoklampiar, Klampiar, pokrývač, Operátor strojov a zariadení, Pracovník vzduchotechniky a klimatizácie, Robotník, Zámočník
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 - 1050 EUR
Platové ohodnotenie podľa zaradenia a produkcie. 850-1050€ brutto
Koncoročné a individuálne odmeny.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Manuálna práca s plechmi a ostatným kovom, strojná a ručná výroba vzduchotechnického potrubia a príslušenstva VZT rozvodov - príprava a výroba polotovarov a konečných výrobkov.

Iné výhody:

Jednozmenná prevádzka - ranná zmena 7:00-15:30
Práca iba na adrese prevádzky.
Dobré autobusové i vlakové spojenie.
Možnosť ubytovania pri prevádzke.
Možnosť nadčasov.

Nástup možný ihneď. Záujemcovia si dohodnú osobný pohovor mailom.
Hlásiť sa o prácu je možné po celý rok. V letných mesiacoch možnosť brigád.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Predpoklady na prácu s plechmi alebo kovmi.
Schopnosť a chuť naučiť sa pracovať so strojným vybavením.
Zodpovednosť, pracovitosť, spoľahlivosť, manuálna zručnosť, bezúhonnosť, ...
Vítaná prax s konkrétnym druhom výroby.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Výroba a dodávka vzduchotechniky, kovovýroba - výrobky z plechov a železa.

Oblasť pôsobenia:

Výroba ostatných kovových výrobkov i. n.

Adresa:

TINRON, s.r.o.
Nová 5
Pezinok
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Mikuš Juraj, Ing.
Nová 5, Pezinok, 90203, Slovenská republika
Tel: 0903301186