Realitný maklér, Obchodný referent, Manager obchodnej skupiny, Krajský riaditeľ, Asistentka - Finance Grand,

23.08.2017 Finance Grand M - P - Finance Grand

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Ponúkame Vám exkluzívnu možnosť spolupráce s Realitným Finančným domom . Táto možnosť ponúka flexibilné pracovné možnosti a vďaka kombinovaniu týchto biznisov tak aj reálny prísun klientely. Ponúkame široké portfólio ako pre klientov tak aj pre spolupracujúcich partnerov . V našej spoločnosti máte možnosť pracovať aj ako realitný maklér pre klienta ponúknuť , predaj , prenájom nehnuteľnosti ako aj sprostredkovať pre klienta hypotekárnu pôžičku a taktiež zabezpečiť klientovi budúcnosť , možným poistením ako životným taktiež poistenie nehnuteľnosti ,alebo PZP , Kasko . Klientovi viete ponúknuť aj Lízing na auto .
Ponúkame veľmi férový prístup v jednaní o možnej spolupráci ako aj nadštandardné provízie ako s realitného tak aj finančného portfólia .

Ponúkame rôzne možnosti spolupráce ako aj pozície . Stačí si len vybrať čo by bolo pre Vás to zaujímave .

Prijmeme na pozíciu - asistent/asistentka, obchodný reprezentant, manager obchodnej skupiny, Krajský riaditeľ.
Zaujímavé pre uchádzačov s obchodnými zručnosťami a skúsenosťami s riadením skupiny ľudí. Vieme ponúknuť zaujímavé platové podmienky.

Asistent/asistentka - Túto pozíciu hľadáme iba v meste Prievidza, práca na pobočke. Ponúkaný fix 2,5 eur na hodinu .

Obchodný reprezentant - na túto pozíciu hľadáme pre všetke uvedené miesta. Práca na pobočke ale aj v teréne. Prácu ponúkame pre nových ľudí, veľmi zaujímavé provízie od 65% - finančného portfólia a od 50% s realitnej činnosti alebo výkonnostný fix. Vhodné pre uchádzačov s obchodnými skúsenosťami a skúsenosťami s realitným alebo finančným trhom,, ale aj pre uchádzačov, ktorí nemajú žiadne z uvedených skúseností Ponúkame obchodné ale aj produktové školenia, kde sa všetko naučia.

Manager Obchodnej skupiny - Na túto pozíciu hladme ľudí len zo skúsenosťami pripadne veľmi perspektívneho a aktívneho uchádzača ktorý veri svojim schopnostiam . Ponúkame vysoké provízie , finančne portfólio od 85%-115% relitna činnosť - 60%-70% alebo výkonnostný fix s marketingovú podporou a s podporou na kanceláriu.

Krajský riaditeľ - táto pozícia je vhodná pre skúseného človeka v oblasti financi alebo realitného trhu, ktorý rozumie svojej prací a dokáže viesť aj viac obchodných skupín na raz. Má ambície sa stať lídrom pre svojich ľudí, ponúkame úzku spoluprácu s predstavenstvom firmy ako aj finančnú a marketingovú podporu, vysoké provízie na úrovni 125% finančného portfólia a od 70% s realitnej činnosti , alebo výkonnostný fix .

Zamestnanecké výhody,

-nadštandarde provízie
-flexibilne portfólio
-féroví prístup a jednanie o spolupráci
-priorita spoločnosti je aby obchodníci mali nadštandarde podmienky a zaplatené svoje služby .
-mladý kolektív
-odmeny a benefity
-teambuildingové akcie
-možnosť kariérneho rastu
-možnosť získania paušálových bnefitov

Informácie o výberovom konaní
-výberové konanie bude prebiehať na ul. G. Švéniho 8B, 971 01 Prievidza, dátum a čas Vám upresníme po potvrdení prijatia vášho životopisu

Požiadavky na zamestnanca:

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním
aj bez maturity iba s výučným listom
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore
obchodná činnosť

Jazykové znalosti

Počítačové znalosti - používateľ
Microsoft Excel - základy
Microsoft Outlook - základy
Microsoft Word -základy

Počet rokov praxe
Pozícia je vhodná pre absolventa
Áno

Osobnostné predpoklady a zručnosti
-znalosť v miestnom prostredí
-dobré komunikačné schopnosti
-analytické myslenie, zodpovednosť, časová flexibilita, príjemné vystupovanie

Inzerujúca spoločnosť
Stručná charakteristika spoločnosti
Kto sme?

Hlavným predmetom podnikateľskej činnosti firmy Finance Grand s.r.o. je poskytovanie poradenských činností v oblasti finančných a realitných služieb, sprostredkovania a predaj produktov , predaja a prenájmu nehnuteľnosti spoločnosti Finance Grand s.r.o. , Najlepšie Reality s.r.o

S predmetnou podnikateľskou činnosťou máme dlhodobé praktické skúsenosti O problematiku na finančnom trhu sa naše vedenie spoločnosti Finance Grand intenzívne aj naďalej zaujíma a v súčasnosti už má vybudovanú dostatočnú sieť kontaktov, vďaka ktorým má prístup k aktuálnym a presným informáciám čo klient potrebuje, vyžaduje. Presné informácie v brandži obzvlášť záležia od kvality vypracovania formálnej stránky projektu, ktorý je kľúčom k úspechu v podnikaní.

Nadobudnuté kontakty taktiež plánujem využiť aj pri formovaní nášho pracovného tímu.

Naším cieľovým trhom bude predovšetkým segment malých podnikateľov a fyzických osôb, v ktorom už mám rozloženú sieť kontaktov. Svoje služby plánujem ponúkať aj obciam a mestám. Naším cieľom je poskytnúť komplexné služby a v maximálnej možnej miere odbremeniť klienta od starostí a všetkých potrebných náležitostí, ktoré zariadim za neho.

Svojim klientom poskytuje produkty a služby:

• RIADENÉ PORTFÓLIÁ. Produkty sú určené pre fyzické osoby ako aj právnické osoby, nadácie, neziskové organizácie a podobne.

Viac sa o vízii a stratégii našej spoločnosti vám odpovieme osobne na pohovore .
Ponúkaný plat:
od 550 do 800 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Na pohovore
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Informácie pre uchádzača:
Adresa spoločnosti
Finance Grand s.r.o. Najlepšie Reality s.r.o
Ul. G. Švéniho 8B, 2.posch
971 01 Prievidza

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť zameraná na sprostredkovanie obchodu .