Ponúkame priemerný zárobok 2500 eur mesačne ! Pracujte s inovatívnom prostredí,nova generácia maklérov JKV REAL s.r.o

24.05.2019 JKV REAL s.r.o.
Miesto práce: okres Hlohovec, okres Nové Mesto nad Váhom, okres Piešťany, okres Prievidza, okres Trenčín, okres Trnava
Typ pracovnej ponuky: Finančný poradca, Hypotekárny poradca, Realitný maklér
Ponúkaný plat (základná mzda): 2500 - 800 EUR
Na pohovore
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 3

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme novú generáciu maklérov, ktorá zvyšujú hodnotu tohto povolania, ambicióznych, nebojácnych ľudí na existujúcich pobočkách chceme rozvoj tímov, bez stresov a neustáleho tlačenia k vyšším obratom.
Pracujte komplexnom realitnom centre kde ste pre klienta realitný maklér a hypotekárny špecialista. Inovatívny systém prace kde systematicky budujete klientelu .
Maklérom ponúkame vlastne developerské projekty .

- aktívne vyhľadávanie nehnuteľností a komunikácia s developermi
- obhliadky nehnuteľností a ich fotenie
- sprostredkovanie predaja a prenájmu nehnuteľnosti
- flexibilný pracovný čas
- sprostredkovanie financovania nehnuteľnosti

Iné výhody:

U nás nájdete:
- bezplatné školenie /ak začnete seriózne pracovať/ a semináre
- Inovatívny system prace vlastne know how, ktoré Vám priemere zabezpečí
priemerný zárobok 2500 eur mesačne
- provízie od 50 %
- preplácanie nákladov na kanceláriu
- žiadne predajné limity, ani povinné sedenie v kanceláriach
- inzercia na prvom mieste - ponuky inzerujeme na viac ako 200 weboch
- rozbeh pod vedením skúseného a úspešného makléra
- možnosť postupu na manažérske pozície
- sťahujeme súkromnú inzerciu do mailov maklérov z celej SR
- NAJLEPŠÍ ODMEŇOVACÍ SYSTÉM V SR /žiadne odpočty, skryté poplatky, príspevky a pod./

Spoločnosť JKV REAL reality je celoslovenská realitná kancelária s viac ako niekoľko ročnými skúsenosťami v realitnom obchode, ktorá poskytuje svojím klientom komplexné realitne a finančne služby .Hľadáme spolupracovníkov, ktorí by zapadli do nášho kolektívu ako jednotlivec - maklér, prípade otvorili svoju kanceláriu vo svojom meste.

Odlišujeme sa pracou akú robíme pre klienta .
Sme dynamicky sa rozvíjajúca spoločnosť, ktorá patrí na špičku realitného trhu a stále rastieme.
Hľadáme a máme záujem o ľudí, ktorí chcú dosahovať vysoké príjmy.
Vyžadujeme odovzdanosť práci a každodenné plnenie si pracovných povinností.
Odmenou Vám bude nielen zastupovanie prestížne firmy vo svojom obore, ale i nadštandardný príjem.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno
Vhodné pre osoby so ZP: Áno
Vodičský preukaz: B

- ctižiadostivosť a vôľu presadiť sa
- komunikatívnosť
- zodpovednosť
- flexibilita
- byť tímový hráč

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť zameraná na sprostredkovanie obchodu .

Oblasť pôsobenia:

Realitné kancelárie

Adresa:

JKV REAL s.r.o.
Úzka ulica 706/8
Prievidza
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

JKV REAL s.r.o
Úzka ulica 706/8, Prievidza, 97101, Slovenská republika
Tel: 0945448957