Manažér obchodnej skupiny, obchodný zástupca

08.05.2018 Marcel Dobrocký

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Array
Banská Bystrica, Brezno, Detva, Lučenec, Veľký Krtíš, Žiar nad Hronom, Zvolen
Typ pracovnej ponuky: Bankovníctvo, leasing a poisťovníctvo, Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod, Výroba; Finančný manažér, Obchodný manažér, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 500 EUR
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Manažér obchodnej skupiny - zadávanie úloh a ich kontrola, porady, rozdeľovanie databáz, reporty.
Obchodný zástupca - telefonovanie klientom a dohadovanie stretnutí, starostlivosť o klientov.

Iné výhody:

flexibilita, motivácia, kariérny rast

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: pružný pracovný čas

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)

Dĺžka praxe

bez požiadavky na odbornú prax

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina B

Všeobecné spôsobilosti:
  • komunikácia (jednanie s ľuďmi)
  • kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
  • pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)

Počítače:
  • Open Office - elementárna

Ďalšie požiadavky:

V prípade záujmu zašlite svoj životopis na e-mailovú adresu: email O termíne pracovného pohovoru budú vybraní uchádzači informovaní telefonicky.

Osobnostné predpoklady
  • cieľavedomosť
  • komunikatívnosť

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B