Obsluha ohraňovacieho lisu - ohýbanie plechu

11.07.2018 INOX PROCESS s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: INOX PROCESS s.r.o.
Rastislavova 12
95141 Lužianky

Nitra
Typ pracovnej ponuky: Operátor strojov a zariadení
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Možnosť dlhodobého zamestnania v dynamicky sa rozvíjajúcej firme.

Výborné platové podmienky.

Obedy zadarmo.

Motivačné mesačné prémie.

13 plat. Platové ohodnotenie je od 800,- € po 1.300,-€ podľa schopností , skúsenosti uchádzača.
Termín nástupu do práce: od 3.9.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 3.9.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha ohraňovacieho lisu - zariadenia na ohýbanie plechov.
Ohýbanie plechov podľa zoraďovacieho plánu - ohybového programu , hotové ohnuté výpalky sa rozdelia podľa objednávok na príslušné palety.
1-zmenná prevádzka.
Vybratý pracovník bude zaškolený.

Iné výhody:

Stručná charakteristika spoločnosti

Firma sa zaoberá zákazkovou výrobou v oblasti strojárskeho priemyslu. Vyrába časti a súčasti strojov až po samotnú montáž. Zámočnícka výroba. Kovoobrábanie.

Svoje profesné životopisy s adresou a telefónnym číslom zasielajte na mailovú adresu office @ inoxprocess.com.

Iné znalosti:

neuvedené

- presnosť, samostatnosť, zodpovednosť
- ochota učiť sa
- skúsenosti na rovnakej pozícii výhodou
- znalosť čítania technickej dokumentácie výhodou

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B