KUCHÁRI ČAŠNÍCI - BRATISLAVA - PETRŽALKA. NÁSTUP: IHNEĎ

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

  • Miesto práce:
    Moet Restaurant & Cafe. Budatínska 20, Bratislava - Petržalka
  • Ponúkaný plat (základná mzda):
    Zaujímavé finančné ohodnotenie + zamestnanecké benefity.
    Plat bude upresnený pri osobnom pohovore.
    Zobraziť viac
  • Druh pracovného pomeru:
  • Termín nástupu do práce:

Hľadáme kuchárov, pomocných kuchárov a čašníkov ktorí budú pracovať v modernej reštaurácii v Bratislave - Petržalke. /Moet Restaurant & Cafe/
Pracujete na TPP a budete zamestnancom reštaurácie /nie agentúry/.

Náplň práce čašník:
- prijíímanie objednávok
- starostlivosť a obsluha hostí
- servírovanie jedál a nápojov podľa objednávky
- práca s registračnou pokladňou a hotovosťou

Náplň práce kuchár:
- spracovanie surovín na prípravu jedál
- samostatná príprava jedál podľa jedálneho lístka a la karte
- dodržiavanie hygienických noriem a predpisov

Práca na TPP. Pracuje sa dlhý a krátky týždeň.

Benefity a ďalšie výhody:

- dlhodobá práca v stabilnom a zabehnutom tíme profesionálov v oblasti gastronómie
- možnosť kariérneho rastu v rámci spoločnosti
- budete zamestnancom reštaurácie / nie agentúry/

Informácie pre uchádzača:

V prípade záujmu o danú pracovnú pozíciu kontaktujte priamo majiteľa reštaurácie na telefónom čísle: 0905 550 400.

Všeobecne požadované znalosti:

- predchádzajúce pracovné skúsenosti
- zodpovedný prístup k práci

Požiadavky na zamestnanca

  • Minimálne požadované vzdelanie:
    stredoškolské bez maturity