Agronóm poľnohospodárskych stredísk

20.10.2015 SDP

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žarnovica, Žiar nad Hronom
Typ pracovnej ponuky: Poľnohospodárstvo a lesné hospodárstvo; Agronóm
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme skúseného agronóma pre riadenie prác a zamestnancov v agronomickom úseku viacerých stredísk dynamicky sa rozvíjajúceho agroholdingu.
Podmienky prijatia: odborná spôsobilosť, VŠ - (SPU Nitra) - výhodou, prax v danej oblasti
Výhody: práca v mladom kolektíve a v rastúcej agrofirme, možnosť učiť sa a spoznávať nové technologické postupy.
V prípade záujmu zasielajte svoje životopisy na e-mail - email

Iné znalosti:

neuvedené

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: Skupina: B