Klientský pracovník, obchodník , vedúci pobočky, manažér

04.10.2017 Marek Spáč

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce záleží od pridelenia pracovnej pozície

Vedúci pobočky, manažér: vedenie pobočky , motivácia spolupracovníkov, udržiavanie chodu pobočky, vedenie porád , plánovanie a kontroling práce, organizovanie výberových konaní, komunikácia s obchodnými partnermi, absolvovanie a vedenie meetingov, administratíva, neustále sa vzdelávanie, práca s PC.

Klientský pracovník, obchodník ,referent : absolvovanie porád , servis o zákazníka, vypracovávanie analýz, zakladanie klientských zložiek, reprezentovanie firmy , administratíva, pomoc pri výbere nových uchádzačov, vzdelávanie sa, komunikácia s obchodnými partnermi , absolvovanie služobných ciest , práca s PC .

Z dôvodu rozširovania pobočiek hľadáme na uvedené pozície vo viacerých mestách šikovných, zodpovedných a pracovitých ľudí.
Ponúkaný plat:
od 600 do 1500 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Individuálny podľa pracovnej pozície
Iné výhody:
zvýšenie príjmu už po 2 mesiacoch
firemné a osobnostné vzdelávanie
kariérny rast
teambuilding
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Termín ukončenia výberového konania:
10.10.2017
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný, trainee program, vedľajší, živnosť
Životopisy posielajte na spac.marek(zavináč)gmail.com spac.marek @ gmail.com

V predmete správy, uveďte v ktorom meste sa uchádzate o prácu a na akú pozíciu . Vybraných
uchádzačov budeme kontaktovať a dohodneme si s nimi termín personáneho pohovoru.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
Slovenský jazyk
Iné znalosti:
neuvedené
Flexibilita, komunikatívnosť, spoľahlivosť, príjemné vystupovanie, zmysel pre tímovú prácu, ochota vzdelávať sa, čistý register trestov