Operátor CNC strojov

03.03.2019 TLAKSYSTÉM - KOMPAKT, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Žilina, okres Žilina, Štrková 25B, 01009,
okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Chemický priemysel, Strojárstvo, technika a rozvoj; CNC programátor, Operátor strojov a zariadení v chemickom priemysle
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: ihneď
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

samostatná práca s CNC strojmi, programovanie, ÚSOV, technické vzdelanie, prax výhodou, pokročilá znalosť WORD, EXCEL, zamestnávanie znevýhodnených UoZ - UoZ podľa §§8, 50

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Nie

Strojárstvo a ostatná kovospracúvacia výroba
Úplné stredné odborné vzdelanie
aspoň 3 roky
Počítače: Microsoft Word - pokročilá
Microsoft Excel - pokročilá