PRÁCA NA BALIACEJ LINKE - HOLANDSKO (aj pre páry, aj bez angličtiny) ODCHOD: IHNEĎ, aj pre študentov

14.08.2017 Europersonnel s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
mesto Scherpenzeel (východne od mesta Utrecht)
Česká republika, Holandsko, Nemecko, Rakúsko, Zahraničie ostatné
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre holandského zamestnávateľa dopĺňame tím pracovníkov a pracovníčiek v Holandsku. Hľadáme flexibilných mužov a ženy, (aj páry) ktorí budú vykonávať jednoduché pomocné práce na baliacej linke v mäsozávode v Holandsku. Dlhodobé pracovné pozície.

Náplňou práce je balenie, etiketovanie, kontrola výrobkov, triedenie a pod. (nepracujete s nožom)
(pozícia vhodnejšia pre pracovníkov/pracovníčky do 21 rokov) Nepotrebujete žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku. Na pracovisku pracujú dievčatá aj chalani zo Slovenska. Mladý kolektív.

Sme jediná agentúra na Slovensku, ktorá spolupracuje s týmto holandským zamestnávateľom.

Pracovníci ktorí majú 22 rokov musia mať predchádzajúce pracovné skúsenosti z mäsopriemyslu s prácou s nožom. Ich náplňou práce bude porcovanie a čistenie bravčového mäsa na linke.

Momentálne máme voľné pozície aj pre študentov, ktorí môžu vycestovať ihneď a pracovať min. do polovice septembra 2017
Upresnenie platových podmienok:
Mzda je rozdelená podľa veku pracovníka:

Pracovníci do 20 rokov:
7,21 Eur brutto/hod. + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

21 rokov:
8,19 Eur brutto/hod.+ príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

22 rokov:
9,60 Eur brutto/hod. + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

Pracovníci od 23 rokov a viac:
9,95 Eur brutto/hodina + príplatok 8,83% holiday money + príplatok 10,39% reservation money

Na poobedných zmenách príplatky.
Mzda je vyplácaná týždenne na bankový účet. Prvá výplata je v treťom týždni a potom pravidelne každý týždeň. Výplata je vyplácaná pravidelne a bez akéhokoľvek meškania. Mzda je vyplácaná na holandský účet pracovníka.

Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda, hlavný
V prípade záujmu o danú pozíciu je nutné zaslať životopis + fotografiu na email: email

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
- motivácia a zodpovednosť
- chuť pracovať
- ochota a flexibilita
- vodičský preukaz výhodou, nie však podmienkou
Vodičský preukaz:
Skupina: B

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Europersonnel je dynamicky sa rozvíjajúca personálno-poradenská spoločnosť, zaoberajúca sa sprostredkovaním práce do krajín Európskej Únie. U nás nájdete pracovné ponuky najmä do Holandska, Nemecka, Belgicka, Rakúska, Talianska a Veľkej Británie.Zabezpečujeme rôzne pracovné pozície v potravinárstve, skladoch,logistike, doprave, poľnohospodárstve, hoteloch a iných odvetviach. Využitím našich služieb budete mať možnosť pracovať v zahraničí, spoznáte nové krajiny, ich kultúru a naučíte sa cudzí jazyk.
Oblasť pôsobenia:
Sprostredkovanie práce a študijných pobytov
Adresa:
Europersonnel s.r.o.
Dolný Šianec 2
Trenčín
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Dolný Šianec 2, Trenčín, 91101, Slovenská republika
Tel: 0910 199 868

Reaguj na ponuku