Žeriavnik

06.09.2017 STAVOKOV, spol. s r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Trenčín
okres Trenčín
Brnianska 12/2934
91105

Trenčín
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Obsluha vysokozdvižného žeriava NB 80 a 88, nakladanie a vykladanie oceľových konštrukcií.

Ponúkaný plat:
dohodou
Termín nástupu do práce:
ihneď
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:

Pracovný čas: od 6:00 do 14:30
Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Požadované vzdelanie:
Stredné odborné vzdelanie

Dĺžka praxe

aspoň 5 rokov

Certifikáty

Doklad o zdravotnej spôsobilosti vodiča a Doklad o psychickej spôsobilosti vodiča podľa zákona č. 8/2009 Z.z. o cestnej premávke a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 86 až 89)

Kvalifikačná karta vodiča, Osvedčenie o základnej kvalifikácii a Osvedčenie o pravidelnom výcviku podľa zákona č. 280/2006 Z.z. o povinnej základnej kvalifikácii a pravidelnom výcviku niektorých vodičov v znení neskorších predpisov

Zručnosti, schopnosti
Vodičské oprávnenie:
  • Skupina C + E

Ďalšie požiadavky:

Platná karta vodiča, psychologické testy a zdravotná prehliadka.