Kuriér

25.07.2017 Hanousek Vladimír

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Bratislavský kraj, Trnavský kraj; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Špedícia, doprava a logistika; Kuriér
Ponúkaný plat (základná mzda): Zamestnávateľ neuviedol
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Prijmem na voľnú pracovnú pozíciu kuriér - vodič zodpovedného, spoľahlivého pracovníka so zmyslom pre orientáciu v teréne na veľké auto do 3,5 t. Miesto výkonu práce: BA a okolie. Podmienka: záujemcovia z BA a okolie, prax v danom obore nie je podmienkou, ale výhodou.

Informácie pre uchádzača:

Svoj životopis zasielajte na email

Iné znalosti:

neuvedené

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: Skupina: B