Technický nákupca

05.08.2020 Mateso s.r.o.
Miesto práce: Považská Bystrica
Typ pracovnej ponuky: Nákupca, Strojný inžinier, Technický pracovník, Technológ
Ponúkaný plat (základná mzda): 1100 EUR
Plus dochádzkový bonus, mesačné odmeny, letná a vianočná odmena.
Termín nástupu do práce: od 1.8.2020
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Komplexné zabezpečovanie materiálu a kooperácií pre objednávky vybraných zahraničných zákazníkov.
Návrh optimálnej technológie výroby.
Výber a hodnotenie dodávateľov.
Komunikácia so zákazníkmi a dodávateľmi v angličtine.
Jedná sa o zákazkovú výrobu obrábaných dielov, zváraných konštrukcii a častí potravinárskych a baliacich strojov.

Iné výhody:

- práca v menšom kolektíve v rozvíjajúcej sa spoločnosti
- ponuka ďalšieho vzdelávania sa v odbore
- možnosť osobného a kariérneho rastu v závislosti od schopností
- možnosť profesionálneho rastu na pozíciu projektového manažéra.
- benefity závislé od výsledkov práce.

Vzhľadom na nárast našich aktivít, hľadáme vhodného kandidáta, ktorý má chuť učiť sa nové veci a podieľať sa na rozvoji našej spoločnosti.

Váš životopis a motivačný list zasielajte prosím na adresu email
Vzhľadom na veľký počet uchádzačov budeme spätne kontaktovať len uchádzačov ktorí najlepšie spĺňajú naše požiadavky. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

Microsoft Excel, Microsoft Word

- výborná znalosť strojárskej technológie a čítanie výkresov
- schopnosť komunikácie v angličtine
- znalosti a skúsenosti v oblasti nákupu a predaja v strojárskej výrobe min. 5 rokov.
- výborné komunikačné zručnosti
- orientácia na cieľ- strojárske vzdelanie a znalosť anglického jazyka sú podmienkou
- očakávame vysoko motivovaného kolegu, ktorý
má chuť učiť sa nové postupy a profesionálne ďalej rozvíjať.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Zákazková výroba častí strojov a liniek pre potravinárstvo, baliarenský a konzervárenský priemysel.

Oblasť pôsobenia:

Výroba kovových konštrukcií a ich častí

Adresa:

Mateso s.r.o.
Robotnícka 2136/72
Považská Bystrica
Slovenská republika
www.mateso.sk

Kontaktné údaje:

Jozef Štefanko
Robotnícka 2136/72, Považská Bystrica, 01701, Slovenská republika
Tel: 0905826023