Zdravotná sestra Švajčiarsko

27.06.2017 ALSES, s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Zurich, Basel a ďalšie nemecky hovoriace mestá
Švajčiarsko
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Pre viaceré domovy dôchodcov a nemocnice vo Švajčiarsku hľadáme zdravotné sestry.

Pomáhame s uznaním vzdelania vo Švajčiarsku " Anerkennung" . Vieme Vás umiestniť už aj po absolvovaní " Vorpruefung"

Pracuje sa minimálne 40 hodín týždenne s možnosťou nadčasov, s príplatkami za víkendy alebo štátne sviatky.

Ponúkaný plat:
od 4400 do 6600 EUR
Upresnenie platových podmienok:
Ponúkaný plat : priemerne 4500 - 6600 CHF/brutto/mesiac
Iné výhody:
- zabezpečenie ubytovania, hradí si zamestnanec
- vybavenie " Anerkennung" a povinného švajčiarskeho zdravotného poistenia
- vybavenie rodinných prídavkov
- poskytnutie nevyhnutých informácií týkajúcich sa švajčiarskeho sociálneho a právneho systému
- administratívne služby na najvyššej úrovni
- nepretržitý servis v čase trvania pracovného pomeru
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
komunikatívna úroveň nemeckého jazyka
vzdelanie ukončené ako zdravotná sestra, alebo zdravotnícky asistent

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
Nemecký jazyk (pokročilý)
Iné znalosti:
neuvedené
- nemecký jazyk na pokročilej úrovni - jazykové znalosti musia byť doložené jazykovou skúškou
- snaha zdokonaľovať sa v nemeckom jazyku a bezvýhradne sa prispôsobiť požiadavkám pacientov
- presnosť a zodpovednosť
- korektnosť, flexibilita a lojálnosť