Konzultant predaja služieb a produktov spoločnosti O2 Slovakia, s.r.o.

20.06.2019 Ivan Strenk - ELEKTRONIKA KUSTEX

Miesto práce: Spišská Belá, okres Kežmarok, Zimná 13, 05901,
okres Kežmarok
Typ pracovnej ponuky: Ekonomika, financie, účtovníctvo, Obchod; Konzultant, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 380 - 800 EUR
Termín nástupu do práce: 1. 8. 2015
Druh pracovného pomeru: hlavný

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

"VÝBEROVÉ KONANIE": 29.07.2015 o 10,00 hod., č.d. 301 na 3. poschodí ÚPSVaR Kežmarok, min. ÚSOV, SŠ (maturita), Gymnázium, obsluha zákazníkov, predaj mobilných telefónov, predaj produktov a služieb spoločnosti O2 Slovakia, s.r.o., znalosť a prehľad v HW (mobilné telefóny), výkon : Spišská Belá

Informácie pre uchádzača:

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim
Zdroj: Pracovná ponuka je prevzatá zo stránky Úradov práce.

Požiadavky na zamestnanca

Vhodné pre absolventov: Áno

Úplné stredné odborné vzdelanie
Úplné stredné všeobecné vzdelanie (gymnázium)
Vyššie odborné vzdelanie
bez požiadavky na odbornú prax
Všeobecné spôsobilosti: pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
samostatnosť
Počítače: Microsoft Word - vysoká
Microsoft Excel - vysoká
Microsoft Outlook - vysoká
Ďalšie požiadavky: Výberové konanie : 29.07.2015, príjemné vystupovanie, schopnosť samostatne pracovať
komunikatívnosť