Inžinier automatizácie, oživovanie automatizovaných liniek

18.10.2019 S-Automation, s. r. o.
Ponuka je neaktívna, nedá sa na ňu reagovať.

Ponuky z podobných lokalít

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: SK - Nové Mesto n. Váhom,
DE - Stuttgart, Frankfurt,
Azia - Čína
Amerika - USA

Nemecko, Zahraničie ostatné; Bratislavský kraj; okres Nové Mesto nad Váhom
Typ pracovnej ponuky: Elektrotechnický inžinier, Elektrotechnik, Inžinier údržby, Procesný inžinier, Servisný inžinier
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 - 2200 EUR
Platové podmienky podľa pracovných skúseností + diéty a koncoročné odmeny
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Oživovanie vysoko automatizovaných výrobných liniek a ich uvádzanie do prevádzky (Slovensko, Nové Mesto n. Váhom). Občasné služobné cesty ku konečnému zákazníkovi (Europa, Azia, Amerika). Úzka spolupráca s oddelením vývoja PLC softvéru a s oddelením mechanického dizajnu pri optimalizácii chodu zariadení. Správne nastavenie mechanických a pneumatických systémov pre dosiahnutie požadovaných rýchlostí. Učenie trajektórií robotov. Konfigurácia a optimalizácia parametrov procesov (napr. naprašovania, ultrazvukových procesov a iných). Kalibrácia, konfigurácia a optimalizácia parametrov laserov pre presné laserové procesy (zváranie, rezanie, vŕtanie, ablácia). Cestovanie do zahraničia: cca. 10% času.

Iné výhody:

Ponúkame možnosť oboznámiť sa s najnovšími trendami a špičkovými technológiami v priemysle úzko napojenými na automatizáciu, výrobu obnoviteľných zdrojov energie ako fotovoltaických článkov a Li-Ion baterií. Perspektívne zamestnanie v mladom, dynamickom kolektíve, motivujúce a nadštandardné finančné ohodnotenie, možnosť cestovania, platené ubytovanie v NM n. V, diety aj v NM n. V, platené kurzy PLC programovania.

Informácie pre uchádzača:

Spoločnosť ponúkajúca inžinierske služby pri vývoji jednoúčelových priemyselných zariadení v oblasti pokročilej automatizácie výroby a ich následným uvádzaním do prevádzky. Máme dlhoročné skúsenosti v oblasti robotiky, riadiacich systémov PLC, laserových technológií, ultrazvukového zvárania, naprašovania a pod. Rozširujeme náš tím aj o nových kolegov v PLC programovaní a v uvádzaní automatizovaných systémov do prevádzky.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: vyššie odborné vzdelanie
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (stredne pokročilý - B2)
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

C#, Používateľ MS Windows

Všeobecne požadované znalosti:

VŠ Elektrotechnická príp. Strojnícka. Skúsenosti z oblasti automatizácie, mechatroniky, senzoriky alebo obdobného odvetvia výhodou. Základy programovania PLC. Schopnosť orientácie v elektrotechnickej dokumentácii, praktické skúsenosti v oblasti elektrotechniky. Odborná spôsobilosť v elektrotechnike min §21. Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, odolnosť voči stresu, vysoká flexibilita, ochota cestovať.