Vrchný kuchár

12.03.2018 Slavomír Rusňák

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: PENZIÓN AQUA MARIA, Veľaty
www.penzionaquamaria.sk

Michalovce, Trebišov
Typ pracovnej ponuky: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 1000 EUR
Termín nástupu do práce: od 5.4.2018
Druh pracovného pomeru: hlavný
Termín ukončenia výberového konania: 13.4.2018

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Príprava jedál, jedálny lístok, vedenie týmu

Iné výhody:

Benefity ktoré Vám budú predstavené pri osobnom pohovore.

Vašim pracoviskom bude penzión Aqua Maria Veľaty v okrese Trebišov s dlhoročnou tradíciou po rekonštrukcii. Naša firma prevádzkuje niekoľko ďalších zariadení v regióne.

Iné znalosti:

neuvedené

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Nie