Balič-manipulant, retrakár v sklade (aj s ubytovaním)

24.08.2019 BLADE P.S., s. r. o.
Miesto práce: Bratislavský kraj; okres Senec; Senec
Typ pracovnej ponuky: Skladník, Vodič vysokozdvižného vozíka
Ponúkaný plat (základná mzda): 2,99 EUR/hod.
od 520€ brutto + variabilná zložka mzdy 350€ brutto + dochádzkový bonus 50€ netto
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda
Počet voľných miest: 10

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Balenie a vychystávanie tovaru
- Výdaj a kontrola tovaru zo skladu pomocou ručného skenera
- Vykladanie a nakladanie tovaru , manipulácia s tovarom, práca v sklade,

Iné výhody:

- Práca vhodná pre ženy, mužov aj páry
- UBYTOVANIE V PRÍPADE POTREBY
- dlhodobá práca
- prácuje sa 12 hodín (2 dni sa robí a 2 dni voľno alebo podľa dohody)
- Gastro-lístky v hodnote 3,83€
- týždenné zálohy - 40€
Dochádzkový bonus- 50€
BONUS za odporučenie známeho

- priemerný zárobok od 750 € brutto/mesiac (balič)
- priemerný zárobok od 1100 € brutto/mesiac (retrak)

Doprava do zamestnania zabezpečená z okolia:
Jahodná, Vozokany, Tomášikovo, Dolné Saliby, Horné Saliby, Matúškovo, Mostová, Čierny Brod, Košúty, Sládkovičovo,Veľké Úľany
Galanta, Dolná Streda, Sereď, Šoporňa, Šintava

Informácie pre uchádzača:

Požadujeme:

platný zdravotný preukaz pre prácu s potravinami

VZV preukaz Tr.:I, II, Druh: A, D, E, W1, (prax minimálne 1 rok)

V prípade neplatného VZV preukazu vieme obnoviť.

- čistý register trestov
- dobrý zdravotný stav
- manuálnu zručnosť
- minimálne 1-ročná prax na pozícii retrak

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Používateľ MS Windows

- VZV preukaz Tr.:I, Druh: W1, W2 (pri pozícii retrakár)

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Pracovná spoločnosť

Oblasť pôsobenia:

Baliace činnosti

Adresa:

BLADE P.S., s. r. o.
Čučmianska 1686/21
Rožňava
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

praca@bladeagency.sk
Čučmianska 1686/21, Rožňava, 04801, Slovenská republika
Tel: 0907943313