Obsluha čerpacej stanice Karloveská a Lamač

25.11.2019 SCARIS s.r. o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Rovinka
Bratislavský kraj; Bratislava, okres Pezinok, Senec
Typ pracovnej ponuky: Služby; Obchodník, predajca, Obsluha čerpacej stanice, Predavač
Ponúkaný plat (základná mzda): 900 EUR
4,5€ brutto/hodina + odmeny do 250€
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší
Počet voľných miest: 5

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vnútorný predajca: práca s pokladňou, dokladanie tovaru, udržiavanie čistoty prevádzky, zodpovednosť za zverenú hotovosť, plnenie stanovených plánov

Vonkajší predajca: tankovanie pohonných hmôt, dopĺňanie prevádzkových kvapalín, starostlivosť o zákazníka, plnenie stanovených plánov.

Iné výhody:

Garantované zvýšenie mzdy počas 3 rokov
odmeny a bonusy až do výšky 250€ mesačne
gastrolístky na každý odpracovaný deň v hodnote 4 €
zaučenie pod dohľadom skúseného kolegu, trénera
preplácanie oblečenia a obuvi
súťaže o finančné výhry každý týždeň
možnosť kariérneho rastu
firemné akcie
zľava na palivo
firemné výlety do zahraničia

Hľadáme kolegov s dobrými komunikačnými schopnosťami, pozitívnym prístupom k práci a talentom predávať.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Slovenský jazyk
Vhodné pre absolventov: Áno

komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, schopnosť a ochota rýchlo sa učiť nové veci