Prijmeme kuchára

07.12.2019 MAMMA MIA STEAK s.r.o.
Miesto práce: MAMMA MIA STEAK s.r.o.
Zvolenská cesta 20/A
Banská Bystrica

Typ pracovnej ponuky: Kuchár
Ponúkaný plat (základná mzda): 7 EUR/hod.
Hodinová mzda sa odvíja od pracovných skúseností a schopností. Uprednostňujeme individuálny prístup k zamestnancom. Upresníme pri osobnom pohovore.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Kuchár:
- príprava minútkových jedál, teplej a studenej kuchyne podľa daných noriem
- zabezpečovanie dennej prevádzky kuchyne (koordinácia, organizácia spolupráce a komunikácia)
- sledovanie zásob a ekonomické narábanie so surovinami
- zodpovednosť za vykonávanie inventúr na prevádzke kuchyňa
- dodržiavanie hygienických noriem a čistoty na pracovisku

Iné výhody:

- práca v mladom dynamickom kolektíve
- zabezpečenie stravovacieho a pitného režimu
- možnosť odborného rastu
- školenia v gastronomickom odbore
- individuálny prístup k zamestnancom - motivačné ohodnotenie

Informácie pre uchádzača:

Prosím o zaslanie životopisu na mail: email
Kontaktovaní budú IBA VYBRANÍ uchádzači, ktorí budú pozvaní na osobné stretnutie telefonicky. V žiadosti preto uvádzajte aj telefónne číslo na ktorom budete kontaktovaní. Ďakujeme a tešíme sa na Vás.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie

Zodpovednosť, profesionálny prístup, teamový hráč, flexibilita, schopnosť pracovať pod tlakom, dochvíľnosť, zmysel pre detail, zmysel pre čistotu, ochota urobiť aj niečo naviac, chuť pracovať na sebe a učiť sa nové veci.
Podmienka: ZP, výučný list, alebo osvedčenie o skúške z hygienického minima.

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Reštaurácia/Steak House. Našou filozofiou a prioritou je čerstvosť a kvalita surovín, výroba domácich cestovín podľa vlastnej špeciálnej receptúry, príprava domácich hamburgerov, domáceho pečiva a chleba a špecialít na grile.

Oblasť pôsobenia:

Služby pohostinstiev

Adresa:

MAMMA MIA STEAK s.r.o.
Zvolenská cesta 20A
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Katarína Chrenová
Zvolenská cesta 20A, Banská Bystrica, 97405, Slovenská republika