Hľadáme strážnikov SBS (pochôdzkár, detektív, kamerový a recepčný)

14.03.2016 A security plus s. r. o.

Miesto práce: Bratislava, okres Malacky, okres Pezinok, Senec
Typ pracovnej ponuky: Pracovník strážnej služby
Ponúkaný plat (základná mzda): Plat podľa praxe a výkonu od 3 - do 3,20 eur za odpracovanú hodinu brutto. Po skúšobnej dobe možnosť navýšenia až do sumy 3,50 eur / odpracovaná hodina.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: brigáda, plný úväzok, skrátený úväzok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- pochôdzková a kamerová činnosť v obchodnom reťazci TESCO

Iné výhody:

- vernostné odmeny a benefity,
- bezplatné zaškolenie,
- možnosť kariérneho postupu,
- organizačná a finančná pomoc pri získaní preukazu odbornej spôsobilosti,
- ubytovanie zadarmo

Informácie pre uchádzača:

Preukaz odbornej spôsobilosti - PODMIENKA
Čistý Odpis z Registra trestov
Lekárske potvrdenie

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Áno

Chuť pracovať a komunikovať