Kontrolór kvality

22.10.2021 FERPLAST SLOVAKIA s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Novozámocká 58, Nesvady
Nitriansky kraj; Okres Komárno, Okres Nové Zámky; Hurbanovo, Kolárovo, Komárno, Nové Zámky
Pozícia / odvetvie: Kontrolór, Kontrolór kvality
Ponúkaný plat (základná mzda): 862 EUR
základná zložka = 750 € pohyblivá zložka mzdy = 112 €
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- spolupráca s technickým oddelením a výrobou
- dohľad nad dodržaním pracovných postupov
- kontrola výrobného procesu
- kontrola tovaru a registrácia výsledkov
- používanie meracích nástrojov

Benefity a ďalšie výhody:

- koncoročné odmeny závislé od ekonomických ukazovateľov
- mesačný bonus do 112 EUR
- jedálne karty
- preplácanie všetkých nadčasov v danom mesiaci
- rýchlo rozvíjajúca sa spoločnosť, ktorá pracuje v medzinárodnom kontexte
- navýšenie mzdy po plnom zapracovaní
- možnosť pracovného postupu a zvyšovania platu
- každoročné prehodnocovanie platu
- benefity zo sociálneho fondu

Hľadáme človeka, ktorý chce dosiahnuť kariérny rast v medzinárodnom prostredí a investovať do ľudských zdrojov. Ferplast sa postará o zaškolenie nového zamestnanca, kým nedosiahne primeranú profesionálnu úroveň. Ak nemáš všetky spomenuté vlastnosti, my ti v tom vieme pomôcť. Hľadáme ľudí dobrej vôľe a s vrodenou zvedavosťou. Naučíme ťa lákavú a vzrušujúcu profesiu.

Vopred ďakujeme všetkým záujemcom. Záujemcov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritéria, budeme najneskôr do 4 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať a to formou telefonického rozhovoru za účelom prvého predvýberu.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: Anglický jazyk (začiatočník - A2)
Vhodné pre absolventov: Áno

Iné znalosti:

Microsoft Excel

- predispozícia k tímovej práci
- ochota učiť sa
- zodpovedný prístup k práci, flexibilita a samostatnosť