Vedúci výroby, majster výroby, technický manažér, konštruktér

29.06.2022 TAVEX, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Veľký Šariš
Okres Prešov; Veľký Šariš
Pozícia / odvetvie: Konštruktér, Majster výroby, Technický manažér, Vedúci výroby
Ponúkaný plat (základná mzda): 1600 EUR
Práca na živnosť 11,50 Eur/hod.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 30.7.2022
Počet voľných miest: 2

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

• Zabezpečenie plynulého výrobného procesu
• vedenie tímu podriadených pracovníkov
• zabezpečovať efektívnosť výroby z pohľadu procesov, z pohľadu využitia zdrojov a minimalizovania chýb
• vypracovanie potrebných podkladov a výkresov pre výrobu
• zodpovednosť za dodržiavanie stanovených termínov, plánovaného času a kvality
• aktívne riešenie vzniknutých situácii,
• včasné vypracovávanie reportov
• Zabezpečenie poriadku, čistoty a BOZP vo výrobe

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno
Vodičský preukaz: B

Iné znalosti:

AutoCAD

• skúsenosti v podobnej pozícii výhodou
• SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru
• manažérske skúsenosti a flexibilitu
• zodpovednosť a schopnosť samostatného rozhodovania