Príjem popri zamestnaní

03.10.2019 Ing. Monika Kormancová

Miesto práce: Žilinský kraj; Bytča, okres Čadca, Dolný Kubín, Kysucké Nové Mesto, Námestovo, Turčianske Teplice, okres Tvrdošín, okres Žilina
Typ pracovnej ponuky: Obchod; Obchodník, predajca, Obchodný manažér, Obchodný zástupca
Ponúkaný plat (základná mzda): 100 EUR
provízny systém, platby z obratu
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: vedľajší, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

predaj a distribúcia spotrebného tovaru konečnému spotrebiteľovi
komunikácia a starostlivosť o zákazníka
vedenie obchodného tímu

Iné výhody:

flexibilný pracovný čas, zabehnutý školiaci systém, možnosť kariérneho rastu, možnosť služobného automobilu

Silná nemecká obchodná spoločnosť s viac ako 30 ročným pôsobením na trhu so spotrebným tovarom

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Nie
Vodičský preukaz: B

flexibilita, ochota vzdelávať sa