Technický kontrolór kvality v strojárskej výrobe

25.11.2020 TOMARK, s. r. o.
Miesto práce: Prešov, Strojnícka 5,7 a 11
Prešovský kraj; Prešov
Typ pracovnej ponuky: Kontrolór, Technický pracovník
Ponúkaný plat (základná mzda): 700 EUR
Mzda bude dohodnutá pri výberovom konaní v závislosti od dĺžky praxe od 700 €. Po skúšobnej dobe aj variabilná zložka ku mzde.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: plný úväzok
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Vstupná, medzioperačná a výstupná kontrola vyrábanej produkcie podľa platnej technickej dokumentácie, zisťovanie kvality výrobkov vizuálnou kontrolou a meraním. Vystavovanie kontrolných protokolov a vedenie záznamov v elektronickej podobe, upozorňovanie na nezhody vo výrobnom procese a spolupráca so zástupcami výroby a technickej prípravy výroby a pri ich vysporiadaní. Kontrola technologickej disciplíny, platnosti a úplnosti dokumentácie. Dodržiavanie BOZP a PO pri práci.

Iné výhody:

Sociálny program spoločnosti.

Požadujeme minimálne stredoškolské vzdelanie , resp. vysokoškolské vzdelanie I. stupňa technického smeru, znalosť čítania výkresovej dokumentácie, MS office, spoľahlivosť, zodpovednosť, samostatnosť, prax a certifikát VT2 výhodou.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Vhodné pre absolventov: Áno

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Spoločnosť TOMARK, s. r. o. sa špecializuje na obrábanie, tvárnenie, delenie hutného materiálu a výrobu zváraných konštrukcií a komponentov najmä pre automobilový priemysel. Vo svojej divízii TomarkAero zameranej na oblasť letectva sa spoločnosť zaoberá výrobou celokovových dvojmiestnych ultraľahkých športových lietadiel VIPER SD-4, ktoré sú ideálnym riešením na cestovanie, letecký výcvik a vlekanie bezmotorových lietadiel. Dlhodobým zámerom spoločnosti je vybudovanie modernej, konkurencieschopnej firmy a to investovaním do najmodernejších technológií a investovaním do rozvoja zamestnancov.

Oblasť pôsobenia:

Výroba karosérií pre motorové vozidlá, výroba návesov a prívesov

Adresa:

TOMARK, s. r. o.
Strojnícka 5
Prešov
Slovenská republika
www.tomark.sk, www.tomarkaero.com

Kontaktné údaje:

Frýželková
Strojnícka 5, Prešov, 08001, Slovenská republika