Pracovník skladu

21.06.2018 Start Services s.r.o. Agentúra je členom Asociácie personálnych agentúr Slovenska

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Práca pre logistickú spoločnosť.
Vykladanie a manipulácia s tovarom.
Práca len v rannej zmene a v pracovných dňoch (05:00 - podľa potreby)
Práca v stoji
Ponúkaný plat (základná mzda):
2 EUR
Iné výhody:
- miesto výkonu práce je Zvolen
- mzdové ohodnotenie je 2,80 €/ hod. brutto
- odmena 0,20 €/hod. brutto za odpracovanú zmenu
- ďakujeme za prejavený záujem, kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ubytovanie neposkytujeme.
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
brigáda
Informácie pre uchádzača:
-zodpovednosť
- flexibilita
-chuť pracovať

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Start Group s.r.o, založená v roku 2012 so sídlom v Bratislave vznikla s úmyslom prepojenia rôznorodých oblastí pôsobenia a ich synergie. Skupina Start Group zastrešuje aktivity v oblasti personalistiky, módy, gastronómie, médií ako aj ekologického odpadu a environmentalistiky. V oblasti personalistiky prináša komplexné riešenia v rámci personálneho lízingu, mzdového outsourcingu ako aj personálneho recruitmentu.
Adresa:
Start Services s.r.o.
Tomášikova 50/B zobraziť na mape
Bratislava
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ivona Pekarova
Ulica Kozačeka 9282, 960 01 Zvolen
Tel: 0902 934 051

Reaguj na ponuku