Vedúci/a hotelovej recepcie

12.11.2019 Hotel Kormorán Slovakia, s. r. o.
Miesto práce: Čilistov - Hotel Kormorán Slovakia,s.r.o.
alebo
Stará Turá - Hotel LIPA Slovakia, s.r.o.

Šamorín, Stará Turá
Typ pracovnej ponuky: Recepčná
Ponúkaný plat (základná mzda): 800 - 1020 EUR
Finálna úroveň závisí od individuálnych schopností skúseností vybraného kandidáta.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: hlavný, živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

- Zodpovedá za bezchybné zabezpečenie prevádzky ubytovacieho strediska hotela,
- Riadi a kontroluje ubytovacie činnosti hotela.
- Riadi a kontroluje aj činnosti práčovne, relaxu a ostatných služieb pre hostí.
- Zodpovedá za plnenie ekonomických úloh na úseku ubytovania, kontroluje ceny a štandardy kvality služieb.
- Zúčastňuje sa na príprave ročného rozpočtu hotela za svoj úsek.
- Zodpovedá za tržby.
- Zodpovedá za mesačnú inventarizáciu tovaru a inventáru.
- Prijíma objednávky na spoločenské, pracovné akcie a slávnostné príležitosti.

Iné výhody:

Zamestnanecké výhod, benefity

- zabezpečenie ubytovania
- zabezpečenie stravy pre zamestnancov

Informácie pre uchádzača:

Stručná charakteristika spoločnosti

Hotel Kormorán**** a Hotel Lipa*** - poskytujúce ubytovanie, stravovanie, relaxáciu, organizovanie seminárov a školení, športových podujatí v príjemnom prostredí.
www.hotelkormoran.sk
www.hotellipa.eu
Tel.: +421 31 59 09 418, v pracovných dňoch od 8:00 do 16:00

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti: Anglický jazyk
Nemecký jazyk
Vhodné pre absolventov: Nie

Hľadáme usmievavé, lojálne a príjemne vystupujúce osoby.
- proklientsky orientované správanie
- komunikačné zručnosti na profesionálnej úrovni
- vysoká miera zodpovednosti, schopnosť samostatne a promptne riešiť problémové/ záťažové situácie
- časová flexibilita
- počítačová gramotnosť na užívateľskej úrovni / MS Office /
- znalosť min. jedného svetového jazyka podmienkou / EN DE IT ES RU /

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:

Hotel Kormorán**** poskytujúci ubytovanie, stravovanie, relaxáciu, organizovanie seminárov a školení, športových podujatí v príjemnom prostredí pri Dunaji.
Ponúkame voľnú pracovnú pozíciu aj v Hoteli Lipa, v Starej Turej.
Životopisy prosíme zasielať v prípade záujmu zamestnať sa u nás na:
Tel. kontakt, v pracovných dňoch, od 8:00 do 16:00
Tel.: +421 31 59 09 418

Oblasť pôsobenia:

Hotelové a podobné ubytovanie

Adresa:

Hotel Kormorán Slovakia, s. r. o.
Pri hrádzi 33
Šamorín
Slovenská republika

Kontaktné údaje:

Eva Mezei
Pri hrádzi 33, Šamorín, 93101, Slovenská republika
Tel: 0315909418
Fax: 5 rokov