Body specialist

14.08.2019 exNOVO, s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Xoxo Body & Mind
Bratislava

Bratislavský kraj; okres Bratislava; Bratislava
Typ pracovnej ponuky: Fyzioterapeut, masér, Kozmetička, Pedikérka, manikérka
Ponúkaný plat (základná mzda): 750 - 1600 EUR
750 - 1600 EUR
Mzda je rozdelena na fixnú zložku 750,-eur, príplatok za každý ďalší odbor (manikúra, pedikúra, masáže) + 100,-eur a variabilnú zložku 200-500,-eur v závislosti od obratu. Plus odmeny za predaj produktov.
Termín nástupu do práce: dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru: živnosť
Počet voľných miest: 1

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Hľadáme skúsenú body specialistku do holistického salónu Xoxo Body & Mind, poskytujúceho nadštandardné služby svojim zákazníkom. Práca zahŕňa pozície kozmetičky, manikérky, pedikérky a masérky.

Pozícia Body specialist zahŕňa činnosti:
- klasické kozmetické úkony (čistenie, masáž tváre, depilácie, úprava a farbenie obočia, make-up, ...)
- klasické manikúry, japonská manikúra, gel lak
- mokrá pedikúra, gel lak
- telové masáže (klasické, relaxačné, rituály s peelingom), zábaly (na odstránenie celulitídy, odvodnenie, spevnenie pokožky)

Vybraná terapeutka si prejde zaškolením v školiacom stredisku Comfort Zone v Prahe.
V rámci ostatných odborov (manikúra, pedikúra, masáže) sa doškolenie predpokladá postupne v priebehu niekoľkých mesiacov.

Iné výhody:

Ak hľadáte možnosť rozširovania svojej odbornosti, sme salón pre Vás. Ponúkame zamestnancom možnosť absolvovať rekvalifikačné kurzy v rôznych odboroch.
Rovnako ponúkame zamestnanecké zľavy na služby vo všetkých salónoch Xoxo Body & Mind, rovnako aj pre rodinných príslušníkov.
Nákup produktov luxusnej kozmetiky za nákupné ceny a mesačné odmeny za predaje produktov.
Zaujímavá práca v príjemnom kolektíve a peknom dizajnovo zaujímavom prostredí.

Záujemcovia posielajte životopis na email, spolu s uvedením názvu pozície o ktorú máte záujem.
Po záujme z našej strany budete pozvaný na osobný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Vhodné pre absolventov: Nie

Vyučený/á v obore SOU alebo rekvalifikačný kurz

Požadujeme komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, flexibilita, samostatnosť.