Pracovník kontaktného centra - zákaznícky servis

24.04.2014 ARTLUK s.r.o.

Ponuky z podobných kategórií

Miesto práce: Volgogradská 13 Prešov
Miškovského 3,Bardejov

Bardejov, Prešov
Typ pracovnej ponuky: Telefonický operátor
Ponúkaný plat (základná mzda): 400 EUR
výška platu závisí od pracovnej výkonností
Termín nástupu do práce: ASAP
Druh pracovného pomeru: brigáda, hlavný, vedľajší, živnosť
Termín ukončenia výberového konania: 31.5.2014

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:

Telefonická komunikácia so zákazníkmi.Prax nie je potrebná.

Iné výhody:

S nami ťa čaká:
-hodinová mzda+provízie
-možnosť kariérneho rastu
-priateľská atmosféra
-veľmi dobrý kolektív(rodinná atmosféra)
-firemné benefity

Informácie pre uchádzača:

- komunikatívnosť, spoľahlivosť, zodpovednosť
- skúsenosti v oblasti telemarketingu vítané
- asertívne jednanie

Iné znalosti:

neuvedené

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie: stredoškolské bez maturity
Jazykové znalosti: neuvedené
Vhodné pre absolventov: Áno