Prijmem vodiča MKD

12.12.2017 BLANKYT s.r.o.

Informácie o pracovnom mieste

Miesto práce:
Hľadáme vodiča z okresu Zvolen (alebo TT) na vozidlo 7,5 - 12 ton, aj na LKW
vodičský C, E
práca - Slovensko - Rakúsko - Nemecko - Česko

Rakúsko; Banskobystrický kraj, Bratislavský kraj, Košický kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Žilinský kraj; Zvolen
Typ pracovnej ponuky:
Náplň práce, informácie o pracovnom mieste:
Náplň práce, právomoci a zodpovednosti
- preprava rôzneho druhu tovarov
- oblasť pôsobenia - Slovensko - Rakúsko - Nemecko - Česko - Fransúzsko
Ponúkaný plat:
od 1300 do 1500 EUR
Iné výhody:
Budujeme zdravý mladý kolektív, ktorý chce vo svojej práci dosahovať najlepšie výsledky. Ak by si chcel(a) byť súčasťou takehoto tímu, sme tu pre TEBA, neváhaj nás konkaktovať, radi sa s tebou stretneme. Našim cieľom je pre teba vytvoriť "zdravé" pracovné prostredie, kde sa budeš cítiť dobre. U nás nebudeš len zamestnancom, ale staneš sa súčasťou našej pracovnej rodiny!
Termín nástupu do práce:
dohodou (ASAP)
Druh pracovného pomeru:
hlavný
Informácie pre uchádzača:
nástup ihneď
Víkendy doma 80%!!!

Požiadavky na zamestnanca

Minimálne požadované vzdelanie:
stredoškolské s maturitou
Jazykové znalosti:
neuvedené
Iné znalosti:
neuvedené
Osobnostné predpoklady a zručnosti
- jazykové znalosti (nemecký, anglický jazyk) sú výhodou
- flexibilita, dochvíľnosť, spoľahlivosť, vyrovnaný postoj k vysokému pracovnému nasadeniu, zodpovednosť, praktické myslenie, konštrukčnú a priestorovú predstavivosť, odolnosť voči mentálnej záťaži, kultivovanosť vystupovania
- práca s GPS,
- karta vodiča - tachografová
- kvalifikačná karta vodiča
- zdravotná spôsobilosť
- psychotesty
Vodičský preukaz:
skupiny: C, E

Informácie o spoločnosti

Charakteristika spoločnosti:
Spoločnosť Blankyt s.r.o. od roku 1996 pôsobí v oblasti medzinárodnej cestnej nákladnej doprave.
Oblasť pôsobenia:
Doprava, logistika
Adresa:
BLANKYT s.r.o.
Smreková 2
Zvolen
Slovenská republika
Kontaktné údaje:
Ostrihoň
Smreková 2, Zvolen, 96001, Slovenská republika
Tel: 0911435566

Reaguj na ponuku